Dāvanas bērniem

Dāvanas bērniem (2)

 
Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

Jūsu atvasītei noteikti lielu prieku sagādās klasiskā stila masīvkoka ragavas ar atzveltni. Manuprāt šī ir viena no labākajām dāvanām bērnam Ziemassvētko, Jaunajā gadā vai dzimšanas dienā.

Masīvkoka ragavas ar atzveltni

Ragavu izmēri: 86 x 28 x 45 cm.

Nepieciešamības gadījumā atzveltne ir noņemama. Ragavas domātas bērniem un neaizmirstiet, ka kopējais pasažieru svars nedrīkst pārsniegt 55 kg. :)

Plašāka informacija par šīm un vēl citām bērnu ragavām ŠEIT!

Vērtēt šo objektu
(3 balsis)

    Bieži vien, dodoties uz raudzībām, Kristībām vai mazuļa pirmo dzimšanas dienu, rodas viens liels jautājums? Ko dāvināt šim mazulim? Nenoliegšu, ka mūsdienās bērnu preču klāsts ir milzīgs un ieejot mazuļu preču veikalos sagriežas galva un rodas manāms apjukums. Tur atrodams plašs klāsts ar dažādām rotaļlietām (grabulīšiem, zobu riņķiem, mīkstajām rotaļlietām, attīstošajām rotaļlietām, klučiem, lellēm), bērnu barošanas piederumiem (pudelītēm, knupīšiem, krūzītēm, šķīvīšiem, bļodiņām, karotītēm), piderumiem mazuļa mazgāšanai (vanniņām, mazgāšanas komplektiem, termometriem), bērnu apģērbiem (cepurē, cimdiem, biksēm, kleitām, zeķēm ) utt. Protams, vieglāk ir, ja zināms, kas mazulim ir nepieciešams, bet ja tomēr nav tā paveicies, tad diezgan droša izvēle mazuļa dāvanai būs mazgājamās autiņbiksītes, par kurām priecāsies ne tikai mazuļa dibentiņš bet arī vecāki.