Dāvana mazuļiem/zīdaiņiem - autiņbiksītes BabyBamboo

Vērtēt šo objektu
(3 balsis)

    Bieži vien, dodoties uz raudzībām, Kristībām vai mazuļa pirmo dzimšanas dienu, rodas viens liels jautājums? Ko dāvināt šim mazulim? Nenoliegšu, ka mūsdienās bērnu preču klāsts ir milzīgs un ieejot mazuļu preču veikalos sagriežas galva un rodas manāms apjukums. Tur atrodams plašs klāsts ar dažādām rotaļlietām (grabulīšiem, zobu riņķiem, mīkstajām rotaļlietām, attīstošajām rotaļlietām, klučiem, lellēm), bērnu barošanas piederumiem (pudelītēm, knupīšiem, krūzītēm, šķīvīšiem, bļodiņām, karotītēm), piderumiem mazuļa mazgāšanai (vanniņām, mazgāšanas komplektiem, termometriem), bērnu apģērbiem (cepurē, cimdiem, biksēm, kleitām, zeķēm ) utt. Protams, vieglāk ir, ja zināms, kas mazulim ir nepieciešams, bet ja tomēr nav tā paveicies, tad diezgan droša izvēle mazuļa dāvanai būs mazgājamās autiņbiksītes, par kurām priecāsies ne tikai mazuļa dibentiņš bet arī vecāki.

 

Šajā rakstā izklāstīšu par BabyBamboo daudzkārtlietojamajām autiņbiksītēm. Daudzkārtlietojamās divdaļīgās (biksītes un absorbējošais ieliknītis) BabyBamboo autiņbiksītes ir izgatavotas no patīkama, elpojoša materiāla un nekairina mazulim ādu. Autiņbiksītēm ir ūdensnoturīgs slānis, kas pasargās no izplūšanas un nepatīkamiem brīžiem. Tai pašā laikā universālā izmēra autiņbiksītes (ērti regulēt izmēru ar pogu palīdzību), kas der mazuļiem no dzimšanas līdz divu gadu vecumam, ir pietiekoši izturīgas, lai izturētu ap 1000 mazgāšanas reižu. Lai paaugstinātu komfortu autiņbiksītes ir veidotas tā, lai, krokām veidojotoes, tās sildītu mazuļa vēderiņu.

Visas BabyBamboo autiņbiksītes skaties šeit!

Kad autiņbiksītes ir izlietotas, tad ieliknīti izņem no autiņbiksītēm un mazgā ar rokām vai veļas mazgājamo mašīnu un izžāvē. Ja autiņbiksītes ir nepieciešams apmainīt ārpus mājas, tad lielisks palīgs būs autiņbiksīšu uzglabāšanai paredzētā WestBag soma, kas pasargās apkārtējos no nepatīkamā aromāta, kā arī tā ir ūdensnecaurlaidīga un pasargās no šķidrumu izplūšanas.

Dāvana mazulim - soma autiņbiksītēm

BabyBamboo daudzkārtlietojamās autiņbiksītes būs ne tikai patīkamas mazuļa ādai, bet arī dos būtisku naudas ietaupījumu mazuļa vecākiem, līdz bērniņš pats sāks iet uz podiņa.

Salīdzinājumā ar vienreizlietojamām autiņbiksītēm BabuBamboo autiņbiksītēm ir daudz priekšrocību – zemākas izmaksas ilgākā laika periodā, veselīgas mazuļa ādai, bērns jūtas dabiski pēc urinēšanas, nav ādas elpošanas traucējumi zem autiņbiksītēm, dabai draudzīgas utilizācijas iespējas, iespēja vairākiem bērniem lietot autiņbiksītes, nav nepieciešams iegādāties izsitumu un kairinājumu novēršanas līdzekļus. Vienīgais mīnuss ir tas, ka šīs autiņbiksītes ir nepieciešams mazgāt un žāvēt, bet iepriekš minētie plusi noteikti atsver ar uzviju šo mīnusu.

BaybyBamboo daudzreizlietojamās Trendy Baby sērijas autiņbiksītes ir izgatavotas no PUL (poliuterāna laminēts audums) ūdensnecaurlaidīga polistera, bet ieliknītis izgatavots no izcili ūdensabsorbējošas mikrofibres. Trendy Baby ieliknīši ātrāk uzsūc šķidrumu un paliek sausi pēc mazgāšanas. Šīs sērijas sastopamas visdažādākās krāsas un mazulis dāvinātajās autiņbiksītēs izskatīsies kā mazs modes mākslinieks.

Dāvana mazulim - Autiņbikītes

BaybyBamboo daudzreizlietojamās Organic Baby sērijas autiņbiksītes ir izgatavotas no augstākās klases materiāliem. Virsslānis sastāv 70%no naturālas bambusa fibres un 30% no kokvilnas, bet ieliknītis ir izgatavots no bambusa oglekļa šķiedras.

Dāvana mazuļiem - maināmās autiņbiksītes

Visstilīgākās piedāvājumā man šķita džinsa auduma autiņbiksītes. Es dāvanai mazulim noteikti izvēlētos šīs.

Dāvana mazulim - džinsa autiņbiksītes

Papildus ir iespējams iegādāties arī dāvanu komplektus, kas sastāv no autiņbiksītēm, ieliknīša un somas. Ja tomēr krāsu un dizaina izvēli izdomājāt atstāt mazuļa vecāku ziņā, tad varat dāvināt mazulim BabyBamboo dāvanu karti.

Lasīts 7773 reizes
Vairāk šajā kategorijā: « Klasiskā stila koka ragaviņas